מכשיר הקלטה זעיר לגן – שומרים על הילדים גם מרחוק

אם בעבר הגן או המעון היו מהמקומות הכי בטוחים עבור הילדים שלנו, היום אנו נמצאים במציאות שהיא שונה, ולא פעם אנו מתעוררים לימים בהם מתפרסמים לא מעט סיפורי התעללות בילדים ובפעוטות. כהורים לילדים, קשה לנו מאוד לשאת את המחשבה, שאותם הורים לא ידעו כלל על מה שמתרחש בגן או במעון ולא ידעו כי ילדם במצוקה. כיום, בשל המודעות הרבה וכי הנושא נמצא על סדר היום הציבורי, ישנם מספר פתרונות אשר יוכלו להקל עליכם ולשמור עליכם רגועים שהילד נמצא בידיהן של הגננות או המטפלות, גם אם מדובר במישהו ששומר על ילדכם כמו מטפלת בביתה, תוכלו להיות בטוחים כי תוכלו לדעת מה קורה עם ילדכם והאם הוא בטוח. הפיתרון הנפוץ והמבוקש ביותר בימים אלו, הוא מכשיר הקלטה זעיר, שקל פשוט להטמינו במקומות נסתרים, כך שתוכלו להיות שקטים שיש לכם שליטה מלאה במה שקורה. בליטל פיט תוכלו למצוא את מכשיר ההקלטה, ולקבל הסבר מקיף על כל התכונות שלו.

מדוע דווקא מכשיר הקלטה זעיר?

לעיתים אנו מבחינים בהתנהגות משונה של ילדנו כשהוא חוזר מהגן או המעון, ואיננו מצליחים להסבירה. כשהתנהגות כזו חוזרת על עצמה, הדבר כבר מדליק אצלנו נורה אדומה. על מנת שנוכל להמשיך בשגרת חיינו ולוודא שילדנו בטוח, נוכל להתקין מכשיר הקלטה זעיר בקרבתו, וכך נדע בזמן אמת מה מתרחש סביבו. בליטל פיט, תוכלו למצוא מכשיר הקלטה זעיר 32GB, שהוא דיסקרטי מאוד וקל להסלקה, כך שתהיו בטוחים שאף אחד לא ימצא אותו. ההפעלה של המכשיר פשוטה ונעשית על ידי כפתור ON/OFF, למכשיר אין כל תאורה ואינו משמיע רעש, כך שקשה לאתרו. איכות ההקלטה שלו גבוהה, והוא מקליט 14 שעות כאשר טעינתו מלאה. להגנה על הקבצים, כאשר הסוללה חלשה, המכשיר מבצע שמירה אוטומטית. ניתן לעדכן תאריך ושעה בחיבור למחשב ולהפעילו גם באמצעות נגן תומך.

יעוץ עם הקניה של מכשיר ההקלטה

בבואכם לרכוש מכשיר הקלטה זעיר בליטל פיט, תדעו כי אתם מקבלים מכשיר הקלטה בטיחותי, שקל לתפעלו, הוא יחסוך לכם דאגות, ויעניק לכם את הביטחון להשאיר את ילדכם במסגרות החינוך השונות. על מנת לרכוש את מכשיר ההקלטה, פנו אלינו ונשמח לסייע לכם.

כלי נגישות

×