עיצוב חדר תינוקות

לרוב, אחד הדברים האהובים על הורים טריים הוא לעצב את חדר התינוקות של הרך הנולד בסגנון המתאים להם, שישרה אווירת רוגע ושלווה. בחדר הילדים יש כל כך הרבה מרכיבים חשובים שלא נמצאים בשום חדר אחר בבית ויש לתת עליהם את הדעת. עיצוב חדר תינוקות כולל בחירת ריהוט המיועד אך ורק בשבילם, בחירת הצבע של הקירות, התאורה, הטקסטורות והבדים בהם משתמשים ועוד. באתר החברה של little feet  תוכלו לקבל המון רעיונות לעיצוב חדר התינוקות, ולרכוש מגוון מוצרים ואביזרים שימלאו את החדר באור גדול שינעם לתינוק שלכם.

עיצוב חדרי תינוקות וילדים

  • עיצוב שמתאים למין הילד – מקובל מאוד שלחדר של תינוק ממין זכר ישנו סגנון עיצוב מסוים, ולחדר של תינוקת מקובל שיהיה סגנון עיצובי אחר. בדרך כלל מדובר על הצבעים האופייניים למינים – גווני כחול לבנים וורוד לבנות. חשוב גם מלבד הצבע לדאוג גם לציורים ואביזרים נוספים שיכולים להצביע על מין הילוד.
  • שימו לב לדברים מסוכנים – אסור להשאיר בחדר התינוקות חפצים חדים, לוודא שאין קרבה של בדים למקור חום כמו תנורים או מפזרי חום, ואף מומלץ להימנע מלהכניס רהיטים עם פינות חדות ומסוכנות. 
  • עיצוב חדר תינוקות כולל לרוב תאורה עדינה ורכה – הראייה של התינוק בשנתו הראשונה עדינה מאוד, ולכן חשוב לבחור בתאורה שמתאימה לגיל הזה ולא מקרינה אור חזק מידי לעיניים. כמו כן, ישנן מנורות לילה ייעודיות לילדים שמחוברות לשקע או נמצאות על גבי השידה.
  • שימו לב לטמפרטורה – בין אם בקיץ ובין אם בחורף חשוב שהטמפרטורה בחדר התינוקות לא תסטה מ25 מעלות על מנת לשמור על בריאות הילד שלכם ומניעה של מחלות.

חדרי תינוקות מעוצבים

ילדינו הם האושר שלנו, והם מזכירים לנו את כל הדברים הטובים בעולם הזה. אין הורה שלא רוצה לדאוג לשלום ילדיו, ולכן אתם חייבים לחשוב על הדברים שיהפכו את חדר הילדים שלכם למקום המושלם עבורם לשהות ולשחק. אבזרו את החדר במשחקים וצעצועים שהם אוהבים אותם תוכלו לבחור דרך אתר החברה שלנו, little feet, וגם אתם תהיו הורים לילדים מאושרים. 

חדרי שינה לתינוקות

כל הורה טרי צריך לחשוב על עיצוב וארגון חדרי שינה לתינוקות טרם הלידה- מלבד הצעצועים, המשחקים וכמובן הציוד הבסיסי כמו חיתולים, מוצצים ובקבוקי שתיה, חשוב לדאוג גם לציוד וריהוט לחדר השינה, ולתכנן איך הוא ייראה. יש הורים שמכניסים את עריסת התינוק בחדר השינה שלהם ולא מיעדים לתינוק חדר שינה משלו, אך מצד שני הורים רבים כן מקצים חדר בבית עוד טרם לידת התינוק לצורך חדר תינוקות ומעצבים אותו כפי אוות נפשם. לא משנה איזה סוג הורים אתם, אתם וודאי רוצים לדאוג לתינוק שלכם ככל יכולתכם, ואנחנו באתר החנות little feet, מבינים את הצרכים שלכם ומציעים שלל מוצרים וציוד לרך הנולד לכם.

איזה ציוד מומלץ להכניס אל חדרי שינה לתינוקות?

  • נחשושים – רצועת הבד הארוכה שלא כולם יודעים איך לקרוא לה, שמטרתה להגן על הגפיים של התינוק לבל יוציא אותם החוצה מבין סורגי המיטה או העריסה. נחשושי בד הם המצאה גאונית לשמירה על בטיחות התינוק, ותוכלו למצוא  מגוון נחשושים איכותיים מחומרים טובים, רכים ונעימים למגע העדין של התינוק בחנויות השונות. 
  • מנורות לילה – לא מעט ילדים מפחדים להישאר לבד אחרי שההורים נשארים זמן מה לידם טרם השינה, ובנוסף הורים רבים רוצים להיכנס מדי כמה שעות במהלך הלילה ולבדוק שהתינוק בסדר, שלא חסר לו דבר ושנתו רגועה. מנורת לילה המתאימה לתינוקות ואינה מקרינה אור מסנוור, אלא מותאמת בדיוק לצרכים אלו זה משהו שאתם כנראה תצטרכו לרכוש. עם הזמן, הילד יתלהב ויתרגש מכניסה אל חדר השינה בשל היופי שהמנורה מפיצה בשלל צבעים וצורות מרהיבות המוקרנות על גבי הקירות והתקרה.
  • שידה ומשטח החתלה – חדרי שינה לתינוקות לרוב כוללים שידת החתלה, שנחשבת כמוצר חובה. אתם כהורים מחליפים לתינוק חיתול עשרות פעמים ביום, וודאי חשוב לכם לשמור על הגב שלכם ולא להתכופף בכל פעם כשהוא עושה צרכים. לכן, הורים רבים מייעדים בחדר התינוקות שידת החתלה מלאה ומונגשת.

חדרי שינה לתינוקות מעוצבים של ליטל פיט

באתר שלנו little feet, אתם יכולים להתרשם ממגוון מוצרים וציוד חיוני המתאים לחדרי שינה לתינוקות, פעוטות וילדים, ולהפוך את חווית השינה של ילדיכם למדהימה. באתר תוכלו למצוא ציוד נלווה נוסף, אביזרים ומשחקים החשובים להתפתחות תקינה ובריאה של התינוק. היכנסו גם אתם ותעניקו לילד שלכם את הטוב ביותר.

עיצוב חדר לתינוק

הפכתם להורים חדשים? מזל טוב! כעת אתם צריכים לחשוב על עיצוב חדר לתינוק שיהפוך את השנה הראשונה לחייו לקסומה, שלווה ומלאת חיים. כולם יודעים שלא רק לחפצים ולצעצועים יש השפעה על חייו של התינוק, אלא גם לאווירה השוררת סביבו- עיצוב חדר הילדים מהווה דוגמה מצוינת לכך. עיצוב נכון הכולל סקלת צבעים מתאימה, צעצועים ומשחקים, וכן, רהיטים איכותיים יכולים להפוך חדר ילדים רגיל לחדר המעניק שמחת לחיים לרך השוהה בו. אנחנו באתר החברה little feet נשמח לסייע לכם ולהציע לכם שפע של מוצרים ורעיונות לעיצוב החדר של הילד שלכם.

עיצוב חדר לתינוק – על מה צריך לשים דגש?

  • ריהוט – בתכנון עיצוב חדר לתינוק אתם צריכים לחשוב גם על כמות הרהיטים שתהיה בו. לא תמיד יש חדרים גדולים מספיק בשביל להכניס פנימה את כל מה שתכננתם מראש, ולכן בחרו בקפידה את הריהוט הבסיסי הנחוץ ביותר בסדר עדיפות רציונלי. מן הסתם, מיטה או עריסה, כמובן ארון בגדים, ומומלץ להוסיף גם שידת החתלה או מגירות לאחסון וכדומה.
  • תאורה – לתאורה יש השפעה ניכרת על חושיו של הילד, ומשום כך הורים רבים מחברים מובייל מאיר ומנגן שמנעים את שנתו של הילד ועוזר לו להירדם בשלווה. וודאו כי האורות של המובייל נעימים ורכים, וכמובן התאורה של החדר עצמו עדינה ולא מסנוורת מידי.
  • חימום – חשוב ביותר שלא להכניס אל חדר הילדים אמצעי חימום שעלולים לסכן את שלומם- תנורים ומפזרי חום למיניהם עלולים לחמם יתר על המידה בדים הקרובים אליהם, ולגרום חלילה לסכנת שריפה. בנוסף, חשוב שתדעו שעל פי מומחים, טמפרטורת חדר הילדים המומלצת היא 25 מעלות צלזיוס, גם בקיץ וגם בחורף. כך למעשה מרגילים את הילדים לטמפרטורה קבועה שאינה חריגה ושלא מחלישה את המערכת החיסונית שלהם, במיוחד בתקופת החורף.

עיצוב חדר תינוקות בן ובת מושלם

אם גם אתם מעוניינים לעצב ולסגנן את חדר הילדים והתינוקות שלכם בדרך הטובה ביותר, היכנסו לאתר החברה little feet ובחרו מבין מגוון שלם של מוצרים וציוד חיוני הממלא את חדר הילדים את מה שיהפוך את ילדיכם למאושרים. הצטרפו גם אתם למאות ההורים המרוצים שרכשו אצלנו ציוד איכותי שמשמח את ילדיהם. 

כלי נגישות

×