מדיניות ביטולים והחזרות

מדיניות ביטולים והחזרות

במידה ורכשתם מוצר באתר שלנו, אתם רשאים לבטל את העסקה ולהחזיר את המוצר בהתאם להוראות בדבר ביטול עסקת מכר מרחוק כאמור בחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 (להלן: "החוק"). 

כל עסקה אשר בוצעה באתר, ניתנת לביטול באמצעות הודעה בדבר ביטול העסקה לחברה, החל מיום עשיית העסקה ועד 14 ימים מיום קבלת המוצר, בהתאם להוראות החוק.

בביטול עסקה שלא בעקבות:
(1) פגם או אי התאמה במוצר;
(2) אי אספקה במועד שנקבע בעסקה;
(3) כל הפרה אחרת של תנאי העסקה – תחזיר החברה בתוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם, ככל ששולם, תבטל את החיוב בשל העסקה, תמסור עותק מהודעת ביטול החיוב ולא תגבה מהצרכן סכום כלשהו, למעט דמי טיפול בסך 5% מערך העסקה או 100₪, לפי הנמוך מביניהם, וזאת מבלי לגרוע מיתר זכויות החברה בהתאם להוראות החוק. על הצרכן להחזיר את המוצר בשלמותו ובאריזתו המקורית, שלא נעשה בו שימוש, על חשבונו, לכתובת העסק של החברה. עלות ההחזרה חלה על הצרכן ותשולם על ידו לחברה ככל שהחזרת המוצר תתבצע באמצעות שליח מטעם החברה.

בביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה במוצר או עקב אי אספקה של המוצר במועד שנקבע בעסקה או בשל כל הפרה אחרת של תנאי העסקה, תחזיר החברה בתוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, את התשלום עבור העסקה, תבטל את החיוב בשל העסקה, פחות דמי הטיפול או 100 ש"ח (כאמור, לפי הנמוך מביניהם) ותמסור עותק מהודעת ביטול החיוב ולא תגבה מהצרכן תשלום. 

הודעת ביטול עסקה תתבצע באמצעות הטופס שבעמוד יצירת קשר באתר.

כלי נגישות